מצגות לשוק ההון ושירותים נוספים

מצגות בורסאיות הן חלק בלתי נפרד מכלי הדיווח הנדרשים מחברות הנסחרות בשוק ההון. מצגת לבורסה, איכותית וממוקדת, היא הצעד הראשון אך לא היחיד בהשבחת הכלים השיווקים היכולים לשמש לך לעמידה בדרישות של הרשות לניירות ערך. בעזרת שירותי כתיבה ועיצוב מתקדמים המותאמים לצרכים העסקיים שלך, צוות המומחים של גקו ייצור עבורך מצגת לשוק ההון שתסייע לך להעביר מידע עסקי בצורה ברורה ומוסדרת תוך חיזוק מסר עסקי שיישמע למרחקים.

פרופיל למשקיע (One pager)

פרופיל למשקיע הינו מסמך שיווקי המכיל את כל המידע הנדרש למשקיע ומהווה מסמך משלים למצגת עסקית. זהו מסמך מפתח בהצגת החברה לגיוס משקיעים פוטנציאליים, ללקוחות או לשותפים אסטרטגיים. הוא מכיל בקצרה מידע עיקרי ממצגת שוק ההון, כגון הרקע לצורך שלא נענה בסביבה העסקית הרלוונטית או אתגר הקיים בשוק, את התנאים הפיננסיים והעסקיים, ומציג את המוצר או השירות העומד במרכז ההצעה הייחודית של החברה שלך. כמו כן מספק המסמך מידע על צוות ההנהלה והיזמים. זהו מסמך ממוקד המשמש סיכום ותזכורת אפקטיבית לקהל המטרה.

סרטי מוצר

אומרים שתמונה שווה אלף מילים. באותה הרוח, הרי שסרטון שווה אלף תמונות. סרטוני מוצר הם כלי שיווקי אפקטיבי במיוחד להסברת מורכבות המוצר או השירות העומד במרכז העשייה העסקית שלך. צוות הכתיבה המנוסה שלנו ילווה אותך בחשיבה קונספטואלית ובכתיבת תסריט לסרטון המיועד לקידום מטרה עסקית מסויימת. הסרטון יכול לעמוד בפני עצמו או להוות השלמה למצגת לשוק ההון. העברת מסרים מדוייקים בפורמט ויזאולי אך קצר מצריך התמחות ייחודית. סרטון טוב עונה היטב לשאלות העיקריות של הצופה ומשאיר טעם של עוד. סרטון העשוי היטב יניע את קהל היעד להמשך התקשרות.

GECKO NEXT - ליווי בהליך גיוס הון

לכל רעיון יש משקיע, אנחנו נעזור לך להגיע אליו בדרך הקצרה ביותר ובצורה מיטבית!

רעיון טוב הוא התחלה מצויינת, אבל צריך לדעת כיצד להציג אותו לגיוס משקיעים פוטנציאליים בצורה שתניע לביצוע ההשקעה. לנו שיטה ייחודית לליוי יזמים בדיוק המודל העסקי ובבניית אסטרטגיה לגיוס כספים. אנחנו נעזור לך לזקק מסר ייחודי, ולהעבירו בהצלחה באמצעות מצגת למשקיעים. צוות המומחים שלנו ילוו אותך בשלבי היזמות ולכל אורך המסע העסקי.

השאר פרטים ונחזור אליך